Вітаю Вас, Гість · RSS 18.08.2017, 13:38
Головна » 2017 » Травень » 11 » До Ніжина прибув перший секретар, керівник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві Томаш Дедерко

ОНОВЛЮЄТЬСЯ

11 травня 2017 року до Ніжина з офіційним візитом прибув перший секретар, керівник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві Томаш Дедерко.

У ході візиту відбулася зустріч президентом культурно-просвітницької Спілки громадян польського походження "Астер" Феліксою Бєлінською та членами спілки, головою Ніжинської районної ради Олегом Бузуном, міським головою Анатолієм Лінником, секретарем Ніжинської міської ради Валерієм Салогубом,  а також делегацією із міста Чернігова: начальником відділу у справах національностей та релігій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Олексієм Степаненком, провідним методистом по роботі з національними меншинами обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Поліною Борщенко та ін.

До гостей звернулися міський голова Анатолій Лінник та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун. Керівники наголосили у своїх виступах на тому, що місто та район готові до підтримання дружніх відносин та співпраці, адже Польща для України є важливим партнером.

Зі словом виступила президент культурно-просвітницької Спілки громадян польського походження "Астер" Фелікса Бєлінська, подякувавши польським гостям за візит.

Іноземні гості також висловили подяку за запрошення та можливість відвідати Ніжин, познайомитись з його культурною спадщиною.

Вікторія Охріменко,

начальник організаційного відділу Ніжинської районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 154 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2