Вітаю Вас, Гість · RSS 18.08.2017, 13:38
Головна » 2017 » Травень » 13 » Екологічні стежки РЛП "Ніжинський" відвідали вчителі географії Ніжинського району та малюки дитячого центру розвитку "Успіх" (м.Ніжин)

Як відомо, у Ніжинському районі створено Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський», на території якого відкрито дві еколого-пізнавальні стежки – «Лісовий затишок» (біля с.Кукшин) та «Спадщина предків» (біля с.Мала Кошелівка). Краєвиди парку заворожували своєю красою взимку, а з приходом весни, коли зелень буяє і природа дарує яскраві кольори і свіжість, привертає увагу перших відвідувачів, як дорослих, так і малих.

Так, нещодавно до РЛП "Ніжинський" після семінару освітян, що проходив в селі Кукшин, завітали вчителі географії Ніжинського району та пройшли екологічною стежкою «Лісовий затишок», що знаходиться на території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Середовщина».

З першим весняним теплом до РЛП «Ніжинський» завітали в гості й малюки дитячого центру розвитку «Успіх» (м.Ніжин).

З метою екологічного виховання молодого покоління та для ознайомлення дітей із природою парку була проведена екскурсія екологічною стежкою «Спадщина предків», що знаходиться на території ботанічного заказника місцевого значення «Зайцеві сосни».

Після екскурсії вихователі Центру провели з дітьми змагання у лісі.

«Спостерігаючи за активністю дітей під час ігор, їх веселощами на природі, ще раз розумієш для кого і для чого ми піклуємось та зберігаємо навколишнє природне середовище, - ділиться своїми враженнями директор КЗ «РЛП «Ніжинський» Ніжинської районної ради» Сергій Мельникович, -  Дитячі усмішки - найкраща нагорода за нашу роботу. Незважаючи на прогнози синоптиків, які обіцяли, що зранку повинна бути злива, сама природа витримала гарну погоду до кінця поїздки. Діти приємно вразили своєю культурою поведінки у лісі і можуть навіть багатьом дорослим дати приклад».

Тож запрошуємо жителів Ніжинщини та гостей відвідати території Регіонального ландшафтного парку «Ніжинський», адже саме весняної пори природа починає нове життя!

За матеріалами сторінки РЛП «Ніжинський» у соціальній мережі Facebook

www.facebook.com/groups/rlp.nizhyn

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 241 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2