«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:41
Головна » 2017 » Березень » 29 » Голова Ніжинської районної ради Олег Бузун взяв участь у реалізації проекту «Європа на власні очі»

20 - 24 березня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун на запрошення та за сприянням Інституту Політичної Освіти спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина) відвідав країни ЄС (Угорщину, Австрію та Словаччину) у рамках реалізації проекту «Європа на власні очі».

Цей проект було започатковано у 2014 році, він передбачає здійснення 4-х інформаційних поїздок до країн ЄС з метою ознайомлення з практичними досягненнями у сфері місцевого самоврядування, побудови громадянського суспільства, інноваційного розвитку. Місією даного проекту є сприяння європейській інтеграції України, посилення впливу громадянського суспільства на відносини між Україною і ЄС, інтеграція громадянського суспільства України до загальноєвропейського простору, усунення бар’єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, підвищення суспільного запиту на європеїзацію України.

Очільник Ніжинського району ділиться своїми думками про відрядження так: «Враження від поїздки неоціненні, неповторні, незабутні, такі, що після перетину кордону з Європи в Україну відразу виникає бажання щось змінити... Змінити у нашій державі, також величній і гарній, підходи до управління, реформування влади й запровадження на місцях різних муніципальних прийомів від дрібних до масштабних, - повідомляє Олег Віталійович на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, - «Я впевнений, що Україна обов'язково буде йти шляхом реформування й децентралізації влади й точка неповернення у європейськості українського вибору вже пройдена. Але у процесах урядування й організації та застосування публічної влади в нашій державі не потрібно займатися винаходженням велосипеду, а спокійно з відповідним аналізом і корегуванням (тільки не до невпізнаванності) впроваджувати досвід європейських сусідів. А досвід парламентаризму й самоврядування у відвіданих нами країнах – багаторічний і ґрунтовний».

Далі Олег Бузун зазначає, що програма візиту, де учасники «дивилися на Європу власними очима», передбачала зустрічі в парламентах Угорщини, Австрії, Словаччини, обговорення особливостей самоврядування у містах Мішкольц, Будапешт, Відень, Братислава – Ружинов, Дебрецен. На обговореннях вказаної тематики з відповідними презентаціями з європейської сторони були присутні депутати парламентів, керівники міст, заступники міських голів, представники державного самоврядування українців в країнах ЄС та інші запрошені. Україну представляли достойні представники з різних сфер управління та місцевого самоврядування.

Наостанок Олег Віталійович подякував Інституту Політичної Освіти та неперевершеним фахівцям структури за чудово організований візит до країн ЄС.

Організаційний відділ районної ради

за матеріалами Олега Бузуна
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 249 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2