«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2017, 09:41
Головна » 2017 » Березень » 29 » Інформація щодо подання е-декларацій присяжними Ніжинського міськрайонного суду
Інформація щодо подання е-декларацій присяжними Ніжинського міськрайонного суду

Відповідно до підпункту «Ґ» пункту 1 частини першої статті 3, «Про запобігання корупції», Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» передбачено, що присяжні зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua.

Однак днями відбулися зміни у законодавстві України й відповідно до прикінцевих  положень Закону України «Про запобігання корупції» строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше, продовжено до 1 травня 2017 року.

Ніжинська районна рада повідомила присяжних Ніжинського міськрайонного суду про подання електронної декларації до 1 квітня. Але це виявило спротив деяких присяжних із затвердженого рішенням сесії списку. Відповідно до частини 2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єкти декларування, які припиняють діяльність, пов’язану із виконанням функцій державної влади чи місцевого самоврядування, мають у день звільнення подати е-декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Також ці особи зобов’язані наступного року після припинення діяльності у органах влади чи місцевого самоврядування подавати е-декларацію за минулий рік.

За поданням суб’єкта декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації, вищевказані суб’єкти несуть передбачену чинним законодавством відповідальність.

Для додаткової інформації звертайтесь до юридичного відділу районної ради за телефоном 2-54-28.

Юридичний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 103 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2