Вітаю Вас, Гість · RSS 18.08.2017, 13:36
Головна » 2017 » Травень » 13 » Команда Ніжинського району взяла участь у VIІ обласній Спартакіаді депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

12 травня 2017 року в Чернігові на території СДЮШОР з лижного спорту відбулася VIІ обласна Спартакіада депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

На змагання приїхали депутати майже з усіх районів Чернігівської області, серед яких і команда Ніжинського району під керівництвом голови Ніжинської районної ради Олега Бузуна. До складу команди увійшли депутати районної ради – Лариса Рибка та Інна Музиченко, а також депутати селищної та сільських рад Ніжинського району.

Відмітимо, що цьогорічна Спартакіада зібрала велику кількість депутатів. Це безумовно доводить, що інтерес до спортивно-масових заходів та загалом до спорту підвищується, набирає актуальності та стає більш популярним серед населення.

На відкритті урочисто з вітальним словом до учасників та до усіх присутніх звернулися заступник голови обласної ради Арсен Дідур, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, а також члени Організаційного комітету.

Підняти Державний прапор України запросили капітана збірної команди Срібнянської районної ради - переможницю 6-ої обласної Спартакіади серед депутатів 2016 року.

Загалом депутати взяли участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Серед 23 заявлених команд у загальному заліку перше місце зайняла команда Борзнянської районної ради, друге – Срібнянської, третє – Бобровицької районної ради.

Щодо команди Ніжинського району, то вона достойно виборола 5 місце під час гри у міні-футбол, а також отримала 7 командне місце під час гри в шахи (зокрема, чоловіки посіли 4 місце, а жінки – 13) та показала непогані результати із шашок (чоловіки – 18, а жінки – 19 місця), настільного тенісу (чоловіки – 22, жінки – 17), волейболу (17-22 командне місце).

Загалом команда Ніжинського району зайняла 16 місце в загальному заліку.

А на останок лиш додамо: головне в спортивних перегонах - не перемога, а безпосередня участь і дружнє змагання.

Вікторія Охріменко,

начальник організаційного відділу Ніжинської районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 272 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2