Вітаю Вас, Гість · RSS 18.12.2017, 13:55
Головна » 2017 » Травень » 13 » КЗ "РЛП "Ніжинський" Ніжинської районної ради" готує майбутній веломаршрут еколого-пізнавальною стежкою «Спадщина предків»

У 2015 році в Ніжинському районі створено Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський», на території якого відкрито дві еколого-пізнавальні стежки – «Лісовий затишок» (біля с.Кукшин) та «Спадщина предків» (біля с.Мала Кошелівка). Сьогодні ж єдиний парк такого типу на Ніжинщині поступово набирає обертів та розвивається.

«Нині КЗ «РЛП "Ніжинський» готує майбутній веломаршрут, - повідомляє голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, - У планах закупити за допомогою Проекту ЄС "ClimaEast: Збереження та стале використання торфовищ”, що впроваджується ПРООН, десять велосипедів. Маємо надію започаткувати гарні відпочинкові години для відвідувачів ландшафтного парку, що знаходиться в Ніжинському районі».

«Крім самих велосипедів планується закупити додаткове спорядження для велосипедистів, встановити вказівники та інформаційні стенди по маршруту, аби гості парку не заблукали та ознайомилися з  його природними особливостями, - розповідає директор РЛП «Ніжинський» Сергій Мельникович, - Крім того, хочемо встановити додаткові місця для відпочинку, аби відвідувачі могли перепочити. Загальна довжина маршруту по території екостежки та за її межами складатиме близько шести кілометрів».

Зазначимо, що велотуризм в Україні - відносно новий вид активного відпочинку, однак його переваги очевидні - це можливість вирватися зі щоденної буденності, фізичні навантаження на свіжому повітрі і найголовніше - мобільність. Крім того, завдяки велосипеду можна подолати великі відстані, спостерігаючи безпосередньо за тим, що відбувається навколо вас.

За матеріалами сторінки РЛП «Ніжинський» у соціальній мережі Facebook

www.facebook.com/groups/rlp.nizhyn

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 221 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2