Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:06
Головна » 2017 » Травень » 10 » Нагороджено призерів та переможців 23-го турніру з боксу пам’яті ніжинських тренерів та боксера Рахмана Сабірова. ФОТОЗВІТ

06 травня 2017 року у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту в м.Ніжині відбулися фінальні змагання та нагородження призерів та переможців 23-го турніру з боксу пам’яті ніжинських тренерів Олексія Соломахи, Сергія Оліфіренка, Валерія Юрченка, Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатко та боксера Рахмана Сабірова з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Вкотре Ніжинщина зібрала боксерів з міст, сіл та селищ Чернігівської області і міста Києва. Загалом у турнірі брало участь 120 учасників віком від 7 до 22 років.

Переможців вітали голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин та ін.

Вітаючи спортсменів, Олег Віталійович відзначив переможців та призерів турніру грамотами Ніжинської районної ради, побажав подальших успіхів та яскравих перемог.

Отже, найвидовищні та найпотужніші поєдинки припали на останній день змагань. Так, у загальному командному заліку перше місце виборола команда Ніжинської районної ДЮСШ «Колос». Друга сходинка у Чернігівської обласної ДЮСШ з олімпійських видів спорту. Третє місце посіла команда ДЮСШ Броварського району.

Окрім переможців та призерів дуже гарну школу боксу показали юні боксери з смт. Пісківка Київської області.

Хотілося б також відмітити кращих боксерів у своїх вікових та вагових категоріях. Це Черпак Денис (Ніжинська ДЮСШ «Колос»), який другий рік поспіль завоював перемогу, Ковтун Богдан (Ніжинська ДЮСШ «Колос») визнаний кращим боксером турніру, Бойко Микола (Ніжин «Спартак»), який провів три поєдинки на цьому турнірі і отримав перемогу.

Дуже видовищним виявився бій серед дорослих - між Мірошником Олександром з Ніжина та Мовчаном Андрієм з с. Димерки Київської області, який привів у захват всіх вболівальників своїм динамізмом і професіоналізмом.

Серед дівчат не знайшлося суперниці Яні Чаленко з 17-ї школи.

За інформацією Ніжинської районної організації "Колос"

Фото Вікторії Охріменко,

начальника організаційного відділу Ніжинської районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 234 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2