Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:37
Головна » 2017 » Квітень » 6 » Навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України

03 квітня 2017 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії розпочався черговий цикл навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування І-ІV категорій посад відповідно до Плану-графіка навчання.

У період з 03 по 14 квітня 2017 року в Інституті будуть підвищувати кваліфікацію за професійними програмами:

голови районних рад; голови, заступники голів, керуючі справами обласних та Київської міської рад (I етап навчання) (03 – 07 квітня), серед яких голова Ніжинської районної ради Олег Бузун;

·         державні службовці 1-5 груп оплати праці Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного антикорупційного бюро України; Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Пенсійного фонду України та головних управлінь в регіонах (03 – 14 квітня);

Відкрили навчання – президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда та директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Валентина Гошовська.

У своєму виступі Василь Куйбіда ознайомив слухачів із суттєвими змінами та певними кроками реформування, які відбуваються в Національній академії в умовах реформування державного управління та державної служби. «Наразі перед академією стоїть найголовніше завдання – сприяти максимальному задоволенню потреб органів влади у фахівцях з високим рівнем професіоналізму, здатних ефективно працювати, долати та розв’язувати проблеми «завтра», оскільки суспільство змінюється динамічно й вимагає від публічних службовців постійного оновлення знань щодо здійснення ефективного публічного управління, керуючись принципами державності та публічного адміністрування», – підкреслив очільник закладу.

Василь Куйбіда також зазначив, що в Національній академії запроваджується електронна академія, яка забезпечуватиме роботу не тільки внутрішнього документообігу, а й надаватиме якісні навчальні послуги, комбінуючи формальне та неформальне навчання, використовуючи нові формати, методи й моделі навчального процесу, із застосуванням онлайн-технологій та сучасних інноваційних технологій.

«Наша головна мета – зробити успішною і ефективною публічну службу, налагодити зворотній зв’язок та створити дієвий консультативний майданчик», – наголосив президент Національної академії.

Директор Інституту поінформувала слухачів про основні завданням та пріоритетні напрями діяльності Інституту, спрямовані на підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців, шляхом забезпечення їх безперервного навчання, формування в них спеціальних знань, умінь і навичок, необхідних для здійснення ефективного управління й адміністрування відповідно до потреб органів публічної влади.

Валентина Гошовська акцентувала увагу слухачів, що зміст навчання в Інституті сформований на основі компетентнісного, практико-орієнтованого та особистісно-орієнтованого підходів з використанням інноваційних технологій, інтерактивних методів і форм навчання, кращих європейських практик.

Упродовж першого дня навчання керівник Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України,  профессор кафедри  державознавства  і  права  НАДУ при Президентові України Василь Борденюк розповів про концептуальні та конституційно-правові засади діяльності органів  влади  та  органів  місцевого  самоврядування  в Україні; професор кафедри соціальної і гуманітарної політики НАДУ при Президентові України Ольга Петроє окреслила євроінтеграційні цілі України в контексті соціальних стандартів та Угоди про асоціацію з ЄС; доцент кафедри управління національним господарством та економічної політики НАДУ при Президентові України Олександр Ігнатенко ознайомив слухачів з основними напрямами державної політики у сфері благоустрою населених пунктів в умовах реалізації Стратегії сталого розвитку "Україна – 2020”.

У квітні паралельно з навчанням за професійною програмою в Інституті передбачено проведення тематичних короткострокових семінарів на теми:

·         "Децентралізація фінансів: зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування” (04 – 05 квітня);

·         "Інформаційно-комунікативні технології соціальних медіа в управлінні та підвищенні кваліфікації” (06 – 07 квітня);

·         "Європейська інтеграція в умовах реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” (10 – 11 квітня);

·         "Менеджмент освітніх інновацій у системі підвищення кваліфікації” (12 – 13 квітня).

За інформацією Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів

(http://www.ipkkk.in.ua/)

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 90 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/1