Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2017, 09:34
Головна » 2017 » Травень » 12 » Ніжинська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує

Інформація щодо перерахування коштів станом

на 11 травня 2017 року

Ніжинська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що за першу декаду травня 2017 року до дирекції страхувальниками подано 50 заяв - розрахунок по 161 листку непрацездатності для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

Станом на 11.05.2017 року проведено фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності і пологах та на поховання по заявах-розрахунках, які подані страхувальниками до дирекції  по 03.05.2017  року (включно).

Дирекція звертається з проханням до страхувальників своєчасно перевіряти залишки коштів по спеціальному рахунку та надавати платіжні доручення  до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки з метою своєчасної виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

Водночас просимо фінансових працівників та комісії по соціальному страхуванню підприємств установ і організацій опрацьовувати подані застрахованими особами листки непрацездатності у визначені законодавством терміни та подавати заяви-розрахунки до дирекції для своєчасної виплати матеріального забезпечення застрахованим особам не рідше двох разів на місяць.

За додатковою інформацією звертатись до дирекції за тел. 2-30-30.

Ніжинська міжрайонна виконавча

дирекція обласного відділення Фонду

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 90 | Додав: NRada | Рейтинг: 0.0/0