Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:06
Головна » 2017 » Квітень » 13 » Ніжинська районна рада долучилась до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Напередодні Дня навколишнього середовища працівники Ніжинської районної ради на чолі з її головою Олегом Бузуном та за участі директора Комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Ніжинський" Ніжинської районної ради" Сергія Мельниковича долучились до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Учасники весняної толоки прибрали від сміття територію узбіччя дороги, що веде до с.Мала Кошелівка та частину території, що прилягає до еколого-пізнавальної стежки "Спадщина предків" РЛП "Ніжинський".

Як відомо, лісові господарства, обласна та районна влада, сільські та селищні ради, кожен на своєму рівні намагаються перемогти так званого «сміттєвого монстра». Однак хто що б не робив, але поважне та бережливе ставлення до природи має бути усвідомлено кожним.

Ось як виглядає природа, яка закидана страшним сміттям... І це лише невеличка частина узбіччя дороги, а таких територій тисячі гектарів по всій Україні... Коментарі тут зайві.

Дирекція регіонального ландшафтного парку "Ніжинський", Ніжинська районна рада звертаються з проханням до жителів міста та району: не засмічуйте ліс, екологічні стежки та місця відпочинку!

Сміття викидайте тільки в урни або забирайте з собою. Не розбивайте пляшок та банок, які можуть стати причиною травм. Пам'ятайте, папір не згниває два роки, а поліетиленові пакети не розкладаються десятками літ, скло ж може поранити людину і через 100 років. Уникайте будь-яких, навіть найменших пошкоджень рослинності у лісі. Пам’ятайте, що ліс, який росте навколо міст і сіл, - це зелений щит, фабрика кисню, фітонцидів та інших біологічно активних речовин. Не рвіть квітів у лісах, адже багато які з них занесені до Червоної книги. Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про свій добробут і про тих, хто прийде у ліс після вас.

І пам'ятайте, чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять!

Організаційний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 161 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2