Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:27
Головна » 2017 » Квітень » 24 » Ніжинський район: про реформу служби в органах місцевого самоврядуання
Ніжинський район: про реформу служби в органах місцевого самоврядуання

Голови територіальних громад, старости, працівники виконавчого апарату Ніжинської районної ради та апарату райдержадміністрації взяли участь у черговому виїзному тематичному короткотерміновому семінарі-тренінзі «Основні засади  реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України», що відбувся 21 квітня 2017 року. Відкрив його голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

Під час навчання йшлося про норми нового Закону України «Про службу в органах місцевого саморядування України», його новаційність, спільне та відмінне із державною службою та зауваження Президента України. Наголошувалося на можливості та необхідності попередньої підготовчої роботи вже тепепер, адже зрозуміло, що більшість підзаконних нормативно-правових актів, розроблених для державної служби, так само будуть чинними для служби в органах місцевого самоврядування.

Слухачів хвилювали такі питання: як можна застосовувати положення нового законодавства до старих громад; чому до виборних посадових осіб місцевого саморядування немає кваліфікаційних вимог, які повноваження будуть у секретаря ради після набуття законом чинності та як вони співвідноситимуться з повноваженнями керуючого справами, коли очікується голосування за пропозиціями Президента України, як розраховуватиметься зарплата старост, навіщо дублювати фунції в райдержадміністраціях та виконкомах рад об‘єднаних територіальних громад. Учасники семінару висловлювали побажання прискорення завершення роботи над новим законом.

Проводили заняття заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Валентин Дубок, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Бойко.

За матеріалами сайту Чернігівського ЦППК

та організаційного відділу Ніжинської районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 145 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2