«  Жовтень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.10.2017, 01:19
Головна » Новини райдержадміністрації
АНОНС: Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Ніжинському районі
Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення
і 72-ї річниці перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні у Ніжинському районі
Переглядів: 58 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
У Черняхівці відбувся схід села

11 квітня 2017 року в селі Черняхівка відбувся схід села, участь у якому взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його перший заступник Сергій Батрак, голова районної ради Олег Бузун, його заступник Наталія Березка, представник народного депутата України Олександра Кодоли Олексій Пірковський та інші запрошені.

Переглядів: 140 | Дата: 13.04.2017 | Рейтинг: 4.0/3 | Коментарі (0) |
У Ніжинському районі офіційно стартував новий футбольний сезон
У суботу, 08 квітня 2017 року, відбувся матч за суперкубок Ніжинського району з футболу 2017 року, де зустрілися минулорічні чемпіон Вищої ліги команда «Будівельник» (смт. Лосинівка) та володар кубку району ФК «Україна» (с. Крути). Поєдинок проходив у с. Талалаївка і, незважаючи на прохолодну, дощову погоду, зібрав велику аудиторію вболівальників з усього району та м. Ніжина. За традицією матч за суперкубок є офіційним відкриттям футбольного сезону у Ніжинському районі.
Переглядів: 99 | Дата: 12.04.2017 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0) |
Відбулись загальні збори громадян у с. Перемога
31 березня 2017 року відбулись загальні збори громадян у с. Перемога. Участь у зборах взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, голова районної ради Олег Бузун, його заступник Наталія Березка, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Бондар, радник голови райдержадміністрації з питань допомоги учасникам бойових дій та АТО Сергій Ступак, представник народного депутата Олександра Кодоли Олексій Пірковський, настоятель Собору Всіх Святих (м. Ніжин) от. Сергій та керівники сільськогосподарських підприємств, котрі орендують землі жителів Перемозької сільської ради.
Переглядів: 104 | Дата: 04.04.2017 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0) |
Загальні збори жителів Перебудівської громади
30 березня 2017 року в Перебудові відбулися загальні збори громади. Участь у зборах взяла заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Березка. Як завжди, схід розпочався зі звіту сільського голови. Олег Зінченко інформував про соціально-економічний розвиток сіл Перебудова, Почечино та Валентієво, виконання бюджету за минулий рік, використання коштів самооподаткування.
Переглядів: 132 | Дата: 04.04.2017 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0) |
У Крутах відбувся схід села
28 березня 2017 року в с. Крути відбулись загальні збори громадян. Участь у них взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його перший заступник Сергій Батрак, голова районної ради Олег Бузун, його заступник Наталія Березка, депутат обласної ради Валерій Гавриленко, депутат районної ради Ольга Кіт, депутат міської ради Олександр Безпалий, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат й інші.
Переглядів: 219 | Дата: 29.03.2017 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0) |
Друге засідання оргкомітету по проведенню конкурсу-премії "Гордість району"

15 березня 2017 року відбулось друге засідання оргкомітету по підготовці та проведенню конкурсу «Гордість району» за участю голови райдержадміністрації Вячеслава Іваашина. Участь у засіданні взяла керуючий справами Ніжинської районної ради Олена Прищепа. Заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко ознайомила присутніх з уже поданими документами від установ та організацій щодо учасників конкурсу.

Переглядів: 75 | Дата: 17.03.2017 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0) |
Увага! Оголошено збір коштів на придбання апарату УЗД для центральної районної лікарні!

Для зниження смертності населення Ніжинського району, досягнення належного рівня профілактики захворювань та надання медичних послуг, забезпечення доступності, своєчасності медичної допомоги необхідно забезпечити заклад вторинного рівня, який надає якісну спеціалізовану медичну допомогу населенню району, сучасним медичним обладнанням.

Переглядів: 97 | Дата: 26.01.2017 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0) |
Як змінився Ніжинський район у ході реалізації закону про декомунізацію

09 грудня 2016 року у великій залі райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Провела його співголова комісії, заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко. Участь у засіданні взяла керуючий справами районної ради Олена Прищепа.

Переглядів: 145 | Дата: 09.12.2016 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0) |
Ніжинці долучились до загальнонаціональної акції "Запали свічу пам`яті" та вшанували жертв голодоморів

26 листопада вся Україна вшановує пам’ять невинних душ, загиблих під час голодоморів.

Вони є трагічною сторінкою нашої історії, яку за наслідками можна назвати геноцидом українського народу періоду XX століття. За різними даними, від голоду померло від 7-ми до 13-ти млн. українців. Тож немає сумнівів, що це було цілеспрямоване знищення українців, котрі завжди прагнули до незалежності, до власної самобутності й свободи.

Переглядів: 136 | Дата: 28.11.2016 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0) |
1 2 3 ... 10 11 »