Відеотека Фотогалерея
Відеозвіт голови районної ради Олега Бузуна за 2014 рік
Розвинемо екологічний туризм на Чернігівщині
Патріотичний велопробіг у Ніжині
Реанімобіль для АТО від Ніжинців та Городнянців
У гостях у програми "МедіаКратія" Чернігівської міської телеагенції "Новий Чернігів". Частина 1
У гостях у програми "МедіаКратія" Чернігівської міської телеагенції "Новий Чернігів". Частина 2
Реформа самоврядування. Олег БУЗУН у гостях на телеканалі BUSINESS TV у програмі "Хороший день?"
Актуальне інтерв'ю. Олег БУЗУН про розвиток агропромислового комплексу
Олег БУЗУН у програмі 5 Каналу "Бізнес час" (17.10.2014 р.)
Ніжинський район став учасником ІІ фази пілотного в Чернігівській області проекту Ради Європи
Співпраця з ЄК-ПРООН в реалізації проекту ClimaEast "Збереження та стале використання торфовищ"
Відзначення 200-річчя з дня народження Т.Шевченка в Талалаївці (12.03.2014 р.)
Позиція Ніжинської районної ради, висловлена на ХІХ позачерговій сесії 24 січня 2014 р.
Партнерство і розвиток Ніжинського району
Наш район - грудень 2012 /частина 1/
Наш район - грудень 2012 /частина 2/
Сюжет про Лосинівський дитячий садок
Сюжет присвячений Дню знань
Наш район - Вересень 2012
Сюжет до дня працівників сільського господарства
Сільське господарство на Ніжинщині
Наш район - Випуск №1
Наш район - Випуск №2
Наш район - Випуск №3
Наш район - Випуск №4
Наш район - Випуск №5
Наш район - Випуск №6
Наш район - Випуск №7
Наш район - Випуск №8
Вітання з Днем учителя
Меню сайту


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Архів записів


Корисні посиланняСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 17.11.2018, 07:39
Головна » 2017 » Квітень » 10 » Переможців та лауреатів відзначено премією «Гордість району 2017»
09:25
Переможців та лауреатів відзначено премією «Гордість району 2017»

07 квітня 2017 року в Ніжинському академічному українському драматичному театрі імені М.Коцюбинського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу-премії «Гордість району».


Метою проведення конкурсу-премії є створення умов для підвищення професійної майстерності працівників різних галузей господарства; розвитку лідерства у суспільному житті району; активного залучення мешканців району до життєдіяльності їх громад; виховання у жителів району відчуття гордості за свою плідну працю; формування бажання у підростаючого покоління досягати нових успіхів заради процвітання рідного краю, а також для виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти району, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення.

У ході свята кандидати були нагороджені у наступних номінаціях: 

 «Державна служба» - державним службовцям, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності та досягли найкращих результатів у роботі;  

«Місцеве самоврядування» – сільським та селищному головам, депутатам місцевих рад усіх рівнів, посадовим особам місцевого самоврядування, які зробили значний внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування, досягли визначних успіхів у державній, громадській та інших сферах діяльності;

«Підприємництво» - особам, які досягли значних успіхів у підприємницькій діяльності та зробили значний внесок у підвищення іміджу району;

 «Сільське господарство та промисли» – працівникам агропромислового комплексу, головам фермерських господарств, працівникам у галузях рослинництва, тваринництва, мисливства, лісового та рибного господарства, які досягли значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищенні культури землеробства, забезпеченні населення високоякісною продукцією;

«Соціальний захист» - працівникам установ, організацій, підприємств соціальної сфери, органів праці та соціальної політики за вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян, соціальної реабілітації осіб, які потребують піклування, у розвиток соціально-трудових відносин, за високі досягнення у праці;

«Охорона здоров’я» – працівникам сфери охорони здоров’я за впровадження новітніх технологій, сучасних методів діагностики та лікування, активну санітарно-освітню та профілактичну роботу,  інші вагомі здобутки  на ниві охорони здоров’я населення району;

«Освіта» – працівникам дошкільних, шкільних і позашкільних навчальних закладів, за плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді;

«Культура і мистецтво» – працівникам закладів культури, учасникам художніх колективів, аматорам, діячам образотворчого, монументального, декоративного та прикладного мистецтва, майстрам народної творчості за особливий внесок в розвиток культури району або створили видатні твори, що дістали високу оцінку громадськості.

«Фізична культура і спорт» – фахівцям і організаторам фізкультурно-спортивного руху, видатним тренерам, викладачам фізкультурно-оздоровчих і спортивних навчальних закладів та іншим працівникам фізичної культури і спорту, спортсменам за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях, вагомі заслуги в підготовці спортивних кадрів;

«Громадський діяч» – непересічні особистості, діяльність яких характеризується активною громадською діяльністю у всіх сферах життя району; представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті району.

«За мужність і патріотизм» - особи, що мають особистий вагомий вклад у захисті Вітчизни; особистий внесок у наданні благодійної допомоги для учасників АТО та людей, що опинилися у складних життєвих умовах; військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, правоохоронних органів за активну участь у справі зміцнення оборони, законності, правопорядку, захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій; соби, які відзначилися героїчним вчинком здійснили особистий внесок у рятуванні життя, здоров’я людей та їх майна.

«Майбутнє Ніжинщини» - дітям та молоді, у яких можна побачити великі перспективи на майбутнє, які займаються улюбленою справою, розвиваються та прославляють Ніжинський район на конкурсах, змаганнях, виставках тощо.

«Вільна номінація» - визначається членами Оргкомітету для відзначання громадян, які протягом року досягли виняткових результатів у галузі, непередбаченій у переліку номінацій або є ініціаторами, учасниками, організаторами резонансних подій, що за своєю значущістю примножують славу Ніжинщини, слугують піднесенню іміджу району; достойні відзнаки за втілення у життя цікавих ідей, проектів, відкриття нових імен, тощо.


Відкривала урочисте нагородження номінація «За відданість справі», у якій достойну перемогу отримав Лукач Василь Степанович, директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».У номінації «Місцеве самоврядування» було два кандидати. Серед яких лауреат - Кошарна Наталія Андріївна, секретар Лосинівської селищної ради, а переможець - Орел Володимир Васильович, Ніжинський сільський голова. Нагороджували номінантів та щиро привітали колег голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та керівник апарату Ніжинської РДА Тетяна Коник.


Переможцем у номінації «Державна служба» став Марченко Михайло Сергійович, начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ніжинської РДА.
Номінація «Підприємництво» теж була конкурентною. Переможцем стала Резвін Тамара Вікторівна, голова правління Талалаївського споживчого товариства. Серед лауреатів - Радіонова Лідія Іллівна, продавець магазину села Перебудова Крутівського споживчого товариства.
Переможцем у номінації «Сільське господарство та промисли» стала Гальонко Людмила Михайлівна, директор ТОВ «Український Аграрний Союз».Садовський Ігор Григорович, завідувач хірургічним відділенням Ніжинської ЦРЛ, став переможцем у номінації «Охорона здоров’я».Номінація «Культура і мистецтво» теж зберігала інтригу. Так, лауреатом у галузі стала Гавриляко Валентина Григорівна, директор Лосинівського будинку культури, а переможцем - Мунтянова Світлана Юріївна, директор Ніжинського районного будинку культури.

У  номінації «Освіта» перемогу здобула Авраменко Ніна Дмитрівна, вчитель історії Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ст.Номінацію «Соціальний захист» гідно представила Сонець Лідія Петрівна, соціальний робітник смт.Лосинівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УСЗН Ніжинської РДА.У номінації «Громадський діяч» перемогу здобула Балакірєва Ірина Олександрівна, заступник голови громадської благочинної організації Спілки Самаритян України Чернігівського об’єднання, лауреатом став Балаш Петро Іванович, голова спілки бджолярів Ніжинщини.Переможцем у номінації «За мужність і патріотизм» став Булавенко Юрій Костянтинович, тренер Ніжинської районної ДЮСШ «Колос».
Номінацію «Фізична культура і спорт» теж представляло два учасники. Серед  яких лауреатом став Сахно Володимир Костянтинович, тренер Ніжинської районної ДЮСШ «Колос», а переможцем - Суярко Дмитро Олегович, спортсмен-інструктор Національного комітету спорту інвалідів України.У номінації «Майбутнє Ніжинщини» переміг Драч Віталій Іванович, учень 11 класу Данинського НВК ЗНЗ-ДНЗ І – ІІІ ст.
Нагороджено  та відзначено 18 лауреатів та переможців.  Кожен учасник заходу отримав кубок «Гордість району». Для нагороджених була підготовлена концертна програма. Завершились урочистості фотографуванням на згадку.

Організаційний відділ районної ради

Фото Вікторії Охріменко
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 596 | Додав: NRada | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Зробити безкоштовний сайт з uCoz