«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.12.2018, 01:58
Головна » 2017 » Березень » 27 » Щопонеділкова апаратна нарада при голові районної ради
Щопонеділкова апаратна нарада при голові районної ради

27 березня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун провів щопонеділкову апаратну нараду із заступником голови районної ради Наталією Березкою, керуючим справами райради Оленою Прищепою та начальниками відділів виконавчого апарату.

Першочергово під час наради було обговорено стан доручень, які були визначені на попередньому тижні.

Далі в ході наради було визначено план роботи районної ради на найближчий тиждень за таким орієнтовним графіком:

27 березня (понеділок): підготовка до участі у загальних зборах громадян (сходах сіл), опрацювання листів та ін.

28 березня (вівторок): участь у загальних зборах (сході) громадян за місцем проживання в с.Крути.

29 березня (середа): участь у загальних зборах (сході) громадян за місцем проживання в с.Стодоли.

30 березня (четвер): участь у загальних зборах (сході) громадян за місцем проживання в с.Перебудова та с.Колісники.

31 березня (п’ятниця):  участь у загальних зборах (сході) громадян за місцем проживання в с.Перемога.

Крім того, у ході наради обговорено процес подачі е-декларацій, підготовка до виїзної нараду для депутатів районної ради щодо функціонування РПЛ «Ніжинський» та молочного кооперативу, план роботи на квітень,  проведення суботника та інші робочі питання.

За результатами апаратної наради головою районної ради Олегом Бузуном були дані відповідні доручення.

Організаційний відділ районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 223 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2