Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:19
Головна » 2017 » Квітень » 10 » Щопонеділкова апаратна нарада при голові районної ради
Щопонеділкова апаратна нарада при голові районної ради

10 квітня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун провів щопонеділкову апаратну нараду з керуючим справами райради Оленою Прищепою та начальниками відділів виконавчого апарату.

Першочергово під час наради було обговорено стан доручень, які були визначені на попередньому тижні, серед яких підготовка рішень одинадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання до опублікування на сайті, а також письмове оформлення звернень депутатів районної ради, озвучених на останньому пленарному засіданні, що відбулося 07 квітня.

Далі в ході наради було визначено план роботи районної ради на найближчий тиждень, зокрема планується підготовка та проведення 11 квітня зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Бобровицького району, а також участь керівництва районної ради в загальних зборах (сході) громадян села Черняхівка, що також відбудуться 11 квітня 2017 року.

Крім того, було обговорено та визначено дату проведення цього тижня заходів з благоустрою напередодні Дня навколишнього середовища.

За результатами апаратної наради головою районної ради Олегом Бузуном були дані відповідні доручення.

Організаційний відділ районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 66 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2