Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:37
Головна » 2017 » Квітень » 18 » Щотижнева апаратна нарада при голові районної ради
Щотижнева апаратна нарада при голові районної ради

18 квітня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун провів щотижневу апаратну нараду з керуючим справами райради Оленою Прищепою та начальниками відділів виконавчого апарату.

Першочергово під час наради було обговорено стан доручень, які були визначені на попередньому тижні, серед яких письмове оформлення звернень депутатів районної ради, озвучених на останньому пленарному засіданні, що відбулося 07 квітня, та ін.

Далі в ході наради було визначено план роботи районної ради на найближчий тиждень, так, відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2017 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 13 грудня 2016 року № 89, в м. Ніжин 21 квітня 2017 року проводитиметься виїзний тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Основні засади  реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України». У ході семінару висвітлюватиметься тематика стосовно нового закону про службу в органах місцевого самоврядування; підзаконних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Крім того, було обговорено проведення засідання наукової ради РЛП «Ніжинської», підготовку до чергової дванадцятої сесії Ніжинської районної ради в травні 2017 року та інші робочі питання.

За результатами апаратної наради головою районної ради Олегом Бузуном були дані відповідні доручення.

Організаційний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 104 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/1