Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:18
Головна » 2017 » Травень » 3 » Щотижнева апаратна нарада при голові районної ради
Щотижнева апаратна нарада при голові районної ради

03 травня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун провів щотижневу апаратну нараду з заступником голови райради Наталією Березкою, керуючим справами райради Оленою Прищепою та начальниками відділів виконавчого апарату.

Першочергово під час наради було обговорено стан доручень, які були визначені на попередньому тижні.

Далі в ході наради було визначено план роботи районної ради на найближчий тиждень, зокрема участь керівництва та депутатів районної ради у розширеному засіданні Колегії райдержадміністрації та Президії районної ради, що відбудеться 04 травня.

До того ж, з 4 по 6 травня у приміщенні Ніжинського агротехнічного інституту відбудеться 23-й відкритий юнацький турнір з боксу пам’яті видатних боксерів та тренерів Ніжинщини: Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатка, Сергія Оліфіренка, Олексія Соломахи і Валерія Юрченка. Святкове відкриття та початок змагань відбудеться 4 травня о 16 годині; 5 травня о 12-й – попередні поєдинки, а 6 травня об 11 годині – фінальні змагання.

Також 5 травня в Лосинівці відбудеться конкурс «Талант року-2017».

Крім того, було обговорено підготовку до чергової дванадцятої сесії Ніжинської районної ради, що планується провести 19 травня, проведення урочистого мітингу біля Обеліску Слави та святкового концерту до Дня пам’яті та примирення та заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районному Будинку культури с.Талалаївка 9 травня, збір команди для участі в Обласній спартакіаді депутатів 12 травня в м. Чернігові та інші робочі питання.

За результатами апаратної наради головою районної ради Олегом Бузуном були дані відповідні доручення.

Організаційний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 76 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/1