Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:04
Головна » 2017 » Травень » 5 » Стартував традиційний турнір з боксу пам’яті ніжинських тренерів та боксера Рахмана Сабірова з нагоди Дня пам’яті та примирення

04 травня 2017 року у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту в м.Ніжині вже традиційно стартував 23-й турнір з боксу пам’яті ніжинських тренерів Олексія Соломахи, Сергія Оліфіренка, Валерія Юрченка, Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатко та боксера Рахмана Сабірова з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Вкотре Ніжинщина зібрала боксерів з міст, сіл та селищ Чернігівської області і міста Києва. Загалом у турнірі бере участь 120 учасників віком від 7 до 22 років.

На урочисте відкриття завітали поважні гості: голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, голова районної ради Олег Бузун, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, український боксер, Чемпіон Європи, дворазовий чемпіон України з боксу та майстер спорту міжнародного класу Дмитро Митрофанов, спонсори. Вітаючи спортсменів, кожен з виступаючих бажав вдалих боїв та яскравих перемог.

Розпочався турнір з боксерських поєдинків між дівчатами та найменшими учасниками. Загалом змагання триватимуть впродовж трьох днів, за результатами яких будуть визначені переможці та призери.

Турнір проходить за сприяння Ніжинської районної державної адміністрації і сектора сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

За інформацією сектора сім`ї, молоді та спорту РДА

Фото Вікторії Охріменко

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 125 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2