Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:19
Головна » 2017 » Травень » 10 » Святковий концерт з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Днями Україна спільно з іншими демократичними державами відзначила 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Європі у традиційному для європейських держав форматі: 8 травня - День пам'яті і примирення, 9 травня - День Перемоги. В умовах, коли слово війна стала для нас страшною сучасністю, а не далекою історією, ці дати є надзвичайно важливі. Саме тому цими травневими днями на Ніжинщині відбувся ряд заходів.

09 травня 2017 року в Ніжинському районному будинку культури с.Талалаївка відбувся святковий концерт з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. У святковому концерті взяли участь працівники районного будинку культури, школярі та вихованці дитячого садка с. Талалаївка, працівники культури Ніжинщини.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Ніжинської  районної ради Олег Бузун, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, Талалаївський сільський голова Володимир Хоменко, голова районної організації ветеранів Володимир Карпенко, військовий комісар Володимир Якущенко та голова громадської організації «Ніжинська міськрайонна організації ветеранів Афганістану» Сергій Ступак

Вікторія Охріменко,

начальник організаційного відділу Ніжинської районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 188 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2