Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:14
Головна » 2017 » Квітень » 25 » Таврійський національний університет ім.В.І.Вернадського запрошує на навчання жителів Ніжинщини

21 квітня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун зустрівся із представниками Інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського кандидатом наук з державного управління, доцентом кафедри економіки та підприємництва Юлією Івашків та доктором наук з державного управління, професором, в.о. завідувача кафедри економіки та підприємництва Наталією Шевченко, які розповіли про перелік спеціальностей, які є  в навчальному закладі.

Крім того, Юлія Дмитрівна та Наталія Олександрівна виступили на семінарі, що проводився для представників органів місцевого самоврядування Ніжинщини, та запрошували присутніх та жителів їхніх територіальних громад на навчання.

Деталі на сайті Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського за посиланням - http://tnu.edu.ua/.

Організаційний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 189 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2