«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:11
Головна » 2017 » Березень » 29 » У Крутах відбувся схід села
У Крутах відбувся схід села

28 березня 2017 року в с. Крути відбулись загальні збори громадян. Участь у них взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його перший заступник Сергій Батрак, голова районної ради Олег Бузун, його заступник Наталія Березка, депутат обласної ради Валерій Гавриленко, депутат районної ради Ольга Кіт, депутат міської ради Олександр Безпалий, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат й інші.

До Крутівської сільської ради, крім Крут, належать села Діброва, Бакланове та Поляна. Про їх соціально-економічний розвиток, виконання бюджету за 2016 рік, санітарний стан та благоустрій звітував сільський голова Віктор Македон.

Ряд зауважень та пропозицій були озвучені під час сходу найактивнішими жителями села - це ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери тощо.

Про свою роботу, як депутата районної ради та директора Крутівської школи, прозвітувала Ольга Кіт. Вона також озвучила потреби навчального закладу та наголосила, що наступного року школа відзначатиме 30-річчя.

Заступник директора ТОВ «Дружба Нова» Кернел Віталій Фурса доповів про стан виплати орендної плати за паї та про надану соціальну допомогу на розвиток крутівської громади.

Помічник Олександра Кодоли Тамара Стратілат розповіла про діяльність народного депутата за 2 роки роботи у Верховній Раді, про направлені ним кошти з фонду соціально-економічного розвитку територій для Ніжинського району, в тому числі і для села Крути.

Голова районної ради Олег Бузун та депутат обласної ради Валерій Гавриленко розповіли про їх роботу в напрямку створення Крутівської об’єднаної територіальної громади. Вони запевнили, що піднімають це питання на всіх рівнях влади.

Продовжуючи тему децентралізації, Олег Віталійович говорив про перспективи утворення Крутівської ОТГ. Так, бюджет Крутівської сільської ради немалий і на 2017 рік складає 1 мільйон 622 тисячі грн., до того ж більша частина коштів - це власні надходження, далі йде плата за землю та акциз. Голова районної ради у порівняння ставив Лосинівську ОТГ (зокрема до утворення громади Лосинівська селищна рада мала бюджет близько 3-х мільйонів, а після об'єднання він склав близько 25 млн грн.). Тож є куди рости і утворення громади тут є перспективним.

Крім того, Олег Віталійович відмітив роботу депутата Кіт Ольги Василівни, яка вже не одне скликання відповідально виконує свої обов'язки в районній раді.

Олег Бузун також відзначив, що на території Крутівської сільської ради цього року спостерігається відсутність пожеж на торфовищах, адже роботи на Смолянці дають позитивні результати й у цій частині району завдяки очистці каналу та відповідно підняттю рівня грунтових вод.

Критичні зауважені, висловлені села, що стосувалися підтримки місцевої футбольної команди, прибирання сміття, ремонту закладів соціальної сфери, голова районної ради Олег Бузун узяв до відома.

Голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин доповів про роботу направлену на розвиток соціальної інфраструктури Ніжинського району у минулому році, а також розповів про заплановані роботи на поточний рік, зокрема, і для крутівської громади. «У школі за сприяння народного депутата Олександра Кодоли на кошти фонду соціально-економічного розвитку територій планується замінити дах. У будинку культури заплановано облаштувати внутрішні санвузли та відремонтувати підлогу. Наступного року на загальнодержавному рівні відзначатимуться 100-річчя подвигу Героїв Крут та 100-річчя від дня народження Ігоря Качуровського, тож Крути мають зустрічати гостей достойно.» - зазначив Вячеслав Івашин.

За матеріалами сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА

та організаційного відділу районної ради

Категорія: Новини райдержадміністрації | Переглядів: 205 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2