Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:28
Головна » 2017 » Травень » 10 » У Лосинівці відбувся конкурс «Талант року-2017»
У Лосинівці відбувся конкурс «Талант року-2017»

05 травня 2017 року в Лосинівці відбулося неповторне свято дитячої творчості – конкурс «Талант року - 2017». Свято  стало вже  традиційним, і  проходить  вдруге  на базі Лосинівського будинку культури. Його організаторами  є благодійний фонд «Копиця», фундаторами якого є ніжинські підприємці Анатолій та Наталія Копиці. У вступному слові Анатолій Олександрович Копиця, уродженець Лосинівки,  проголосив своє життєве кредо: «Я хочу жити в суспільстві розумних, багатих духовно і здорових людей».  Він подякував учителям, які виховали в ньому високі моральні принципи, дали путівку в життя. А Наталія Миколаївна Копиця наголосила, що усі ми родом з дитинства, тому дітвору обов’язково треба підтримувати, а у позитивних творчих починаннях – особливо.

«Талант року 2017» – це підсумок праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості.

Нагороджували  найкращих учнів Лосинівської громади, які стали переможцями районних конкурсів, змагань, районних та обласних олімпіад, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України, учнів, які є творчими особистостями.

Привітали юних талантів голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та заступник голови райради Наталія Березка.

Олег Віталійович відзначив переможців у номінації «Природничі і точні науки», побажав учням подальших успіхів, розвитку та нових творчих досягнень, а також вручив USB флеш-накопичувачі.

Слід зазначити, що учасники минулорічного свята увійшли в історію, оскільки їхні імена надруковані в книзі «Майбутнє Чернігівщини: талановиті діти 2016 року».

Щирим словом гостей вітала господиня великої шкільної родини – директор Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Олексіївна Гапоненко.

На присутніх чекав справжній  калейдоскоп творчості. Нагородження перепліталися з насиченими номерами. Діти співали, танцювали та представляли свої науково-пошукові роботи.

Переможцями у номінаціях стали:

«Філологія»Савенко Вікторія, Костюченко Інна, Дей Аня, Савенко Анастасія.

«Відкриття року» –  Зубок Віталій.

«Природничі і точні науки» – Назаренко Ростислав, Петрик Ірина, Гора Валентин, Руденко Андрій, Плакса Олександр, Пігнастій Олександр.

«Історія та правознавство»Андрієць Богдан, Бондаренко Катерина, Парасюк Ірина, Метейко Яна, Савенко Альона.

«Спортивна гордість школи» –  Кільова Тетяна, Руденко Олександр, Никон Анастасія, Калініченко Віталій, Бойко Олександр, Глущенко Максим, Момот Артем, Клюйко Владислав, Процан Олександр, Глущенко Богдан, Шалан Іванна, Ємець Віктор, Зибницька Анастасія.

«Творчість» –  Герасименко Олена, Донець Олександр,Яремко Вікторія, Качур Альона, Талалаївська Дарина.

«Обдарованість» –  Савенко Альона.

Номінацію «Музичний калейдоскоп» представляли юні музиканти і вокалісти: Корж Валерія, Ващенко Діана,Нужна Анна, Нужна Вероніка, Постол Каріна, Гудименко Дарія, Козачук Валерія, Сукач Віта, Зима Анастасія, Ткаченко Вікторія, Талалаївська Дарина, Заболотня Катерина, Савенко Анастасія, Яремко вікторія, Калініченко Аліна, Божа валерія, Опанасенко Діана, Никон Анастасія, Петрик Юлія.

Переможцями визнано Савенко Настю, Валерію Божу, а Гран-прі конкурсу одержала з рук Наталії Багмут, заслуженого діяча мистецтв України, поетеси і композитора та уродженки Лосинівки, неперевершена Юлія Петрик.

Найкращим учителем року названо: Ніну Дмитрівну Авраменко, вчителя вищої категорії, вчителя методиста. Вона – лауреат обласної премії м. Софії Русової, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016», учасниця Всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів, переможець багатьох обласних конкурсів, її вихованці переможці обласного та республіканського етапів конкурсу – захисту  наукового –дослідницьких робіт Малої Академії Наук.   Ніна Дмитрівна нагороджена Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Чернігівського обласного управління освіти, Ніжинської РДА та районної ради. Вона вчитель-дослідник, творча особистість, компетентний фахівець, який професійно володіє всім арсеналом педагогічних засобів, постійно прагне до самовдосконалення та саморозвитку, стимулюючи до цього своїх учнів.

У номінації «Серце віддаю дітям» нагороди отримали такі вчителі: В.В.Дерев’янко, В.М.Руденко, В.Ф.Могильний, Н.Д.Авраменко, О.М.Карпенко, В.М.Талалаївська, О.М.Махлай, Н.В.Коваленко, Л.М.Постол, В.О.Шевчун, М.М.Шматок, О.А. Руденко, В.О.Гапоненко. Л.П.Дерев’янко.

Найкращі слова були сказані про нелегку вчительську працю. Висловлено подяку  й присутнім у залі  вчителям – які вже на заслуженому відпочинку.

Усі учасники конкурсу одержали  дипломи учасників та солодощі, м’які іграшки, а призери й переможці – спеціальні статуетки, дипломи й грошові премії.

Заступник голови районної ради Наталія Березка передала вітання та вручила для Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. подарунок – музичну апаратуру від депутата Чернігівської обласної ради ВО «Батьківщина»  Сергія Охонька. Наталія Березка зазначила: «Ми, дорослі,  мабуть, щасливі тоді, коли маємо талановитих дітей, і вдвічі щасливі тоді,  коли маємо можливості їх відзначати та спонукати, щоб вони розвивалися далі та розвивали свій край та Україну. Хочу подякувати організаторам свята, за підтримку молоді. А ми з вдячністю приєднуємося до привітань та допомоги таким обдарованим дітям”.

За матеріалами Тетяни Марченко (сайт «Нежатин» - www.nezhatin.com.ua)

Категорія: Новини на місцях | Переглядів: 201 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2