Вітаю Вас, Гість · RSS 18.08.2017, 13:37
Головна » 2017 » Травень » 11 » У Ніжині відбувся Фестиваль польської культури "Фестиваль Дружби", на який прибув Посол Польщі Ян Пєкло. ФОТОЗВІТ

ОНОВЛЕНО

ФОТОЗВІТ

11 травня 2017 року в Ніжині відбувся Фестиваль польської культури "Фестиваль дружби", організований Культурно-просвітницькою спілкою громадян польського походження "Астер".

Цього дня Ніжин відвідала почесна делегація у такому складі: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, перший секретар, керівник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві Томаш Дедерко, президент Спілки поляків України Антоній Стефанович, головний редактор єдиної в Україні польськомовної газети «Дзеннік Кійовскі» Станіслав Пантелюк, заступник головного редактора цього ж видання Анжеліка Плаксіна.

Дорогих гостей у Ніжині зустрічали організатор заходу, президент культурно-просвітницької Спілки громадян польського походження «Астер» Фелікса Бєлінська, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, міський голова Анатолій Лінник, секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб, вчитель польської мови Ніжинської гімназії №16, член Спілки громадян польського походження «Астер» Люцина Ейма, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко, учні Ніжинської гімназії №16, гарно вбрані в польські національні костюми.

Після офіційної зустрічі поважну делегацію чекала найважливіша й захоплююча подія – Фестиваль польської культури «Фестиваль Дружби», до відбувся у старому корпусі НДУ ім.М.Гоголя.

Підготували та взяли участь у фестивалі: лауреат понад тридцяти європейських міжнародних та національних конкурсів і фестивалів, володар Золотої медалі Першої Всесвітньої Хорової олімпіади в Австрії Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (художні керівники та диригенти – заслужені діячі мистецтв України, професори Людмила Шумська і Людмила Костенко, хормейстери – Тетяна Раструба і Лілія Мироненко, партія фортепіано – провідний концертмейстер Галина Брюзгіна), студент V курсу факультету культури і мистецтв НДУ імені М. Гоголя, лауреат міжнародних конкурсів Сергій Охонько, дитячий ансамбль польської пісні «Гвяздечка» (художній керівник ансамблю – вчитель музики Ніжинської гімназії №16 Катерина Ровенчин), неодноразовий лауреат та переможець багатьох міжнародних конкурсів Ольга Пархоменко, лауреат українських та міжнародних конкурсів дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Вікторія» міського будинку культури (художній керівник Вікторія Вишнева), студент ІІІ курсу фізико-математичного факультету НДУ ім.М.Гоголя Сергій Юскевич, учасниця ансамблю «Вікторія» Анастасія Самойленко, студентка ІV курсу факультету культури і мистецтв НДУ імені М. Гоголя Віталіна Даньшина, ансамбль троїстих музик «Перець» Ніжинського районного будинку культури (керівник Олександр Кушенко), зведений оркестр народних інструментів факультету культури і мистецтв НДУ ім. Миколи Гоголя та Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької (художній керівник та головний диригент - народний артист України, лауреат міського рейтинг-конкурсу «Людина року – 2016», професор Микола Шумський, диригент оркестру – Світлана Павленко). Ведучі – Лілія Ляшиченко та Олена Єкименко.

На завершення заслужений працівник культури Польщі, Президент культурно-просвітницької Спілки громадян польського походження «Астер» Фелікса Бєлінська подякувала усім, хто долучився до проведення фестивалю та вручила грамоти.

Завершилася святкова подія спільним фотографуванням на згадку.

Вікторія Охріменко,

начальник організаційного відділу Ніжинської районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 225 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2