Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:27
Головна » 2017 » Квітень » 24 » У Ніжинському агротехнічному інституті відбувся конкурс "Міс НАТІ- 2017"
У Ніжинському агротехнічному інституті відбувся конкурс "Міс НАТІ- 2017"

20 квітня 2017 року в Ніжинському агротехнічному інституті відбувся конкурс краси і талантів «Міс НАТІ-2017». Темою конкурсної програми стала гучна, але реалістична фраза «Жінка може все!»

8 студенток – майбутніх економістів та менеджерів доводили і демонстрували всім, що вони найкращі.

Оцінювало учасниць компетентне журі у складі директора інституту Василя Лукача, голови Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслава Івашина, голови Ніжинської районної ради Олега Бузуна, заступника президента благодійного фонду «Копиця» Тамари Дяченко та члена Молодіжного парламенту Ніжина, засновника проекту «Мастер DJ» Костянтина Москаленка.

Розпочався конкурс з дефіле в українському стилі, яке підтвердило, що бути українкою і цінувати українське – це круто. Далі на глядачів чекало перевтілення в пристрасних дівчат Бонда, які готові на все заради коханого. Творчі номери конкурсанток дивували різноманіттям. Вони розповідали поезію, танцювали, співали, малювали, розповідали stand-up. Кульмінацією світа стало традиційне дефіле у вечірніх сукнях у стилі романтичного побачення, адже весна – пора кохання і ніжності.

І нарешті настав головний момент дійства – нагородження. Інтрига… ІІ-Віце-Міс Інституту –Валерія Савенкова, І-Віце Міс – Юлія Рак і Міс НАТІ-2017 – Яна Олещенко.

Вітаємо наших красунь і дякуємо за подароване свято, а також спонсорам: адміністрації Ніжинського агротехнічного інституту, первинній профспілковій організації інституту, благодійному фонду «Копиця», жіночому фітнес-клубу «FitCurves», проекту Master DJ, онлайн магазину "Техномаркет "Viva", суші бару «Samuray»,нічному клубу «Ganster Pub» та школі англійської мови – English University і школа німецької мови Deutsches Institute.

За матеріалами офіційного сайту ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" (http://nati.org.ua), Миколи Стрельнікова та Євгенії Нечваль

Категорія: Новини на місцях | Переглядів: 137 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2