Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:28
Головна » 2017 » Квітень » 28 » У районі готуються до відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

28 квітня 2017 року заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Оксана Мелашенко провела засідання оргкомітету щодо підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Участь у засіданні взяли працівники підрозділів райдержадміністрації, районної ради та інші запрошені.

У рамках відзначення пам’ятних дат в населених пунктах району передбачено проведення 8 і 9 травня урочистостей та меморіальних заходів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги.

Загальнорайонний захід планується провести 9 травня в селі Талалаївка о 10:00.

У ході наради були заслухані інформації представників відділів культури, освіти районної державної адміністрації та ін. щодо підготовки запланованих заходів, обговорено сценарій проведення урочистого мітингу в селі Талалаївка, спортивних та військово-патріотичних заходів тощо.

Так, зокрема, з 4 по 6 травня у приміщенні Ніжинського агротехнічного інституту відбудеться 23-й відкритий юнацький турнір з боксу пам’яті видатних боксерів та тренерів Ніжинщини: Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатка, Сергія Оліфіренка, Олексія Соломахи і Валерія Юрченка. Святкове відкриття та початок змагань відбудеться 4 травня о 16 годині; 5 травня о 12-й – попередні поєдинки, а 6 травня об 11 годині – фінальні змагання.

Крім того, з 5 по 10 травня в місцевих бібліотеках плануються відкриття виставок, приурочених до цих подій, 9 травня у музеях району буде день відкритих дверей, учнівська молодь буде задіяна теж у всіх заходах.

Особливу увагу акцентовано на обов’язковому проведенні робіт в населених пунктах з благоустрою та ремонту пам’ятників загиблим воїнам Другої світової війни, масових поховань на кладовищах, наданні адресної допомоги ветеранам, проведення годин пам’яті, уроків мужності та інших патріотичних заходів в навчальних закладах.

За результатами роботи були дані конкретні доручення виконавцям.

Організаційний відділ районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 94 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/3