Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:37
Головна » 2017 » Квітень » 13 » Учні кукшинської школи разом із директором РЛП «Ніжинський» висадили 65 лип на території села

Чернігівська область взяла активну участь у проведенні та популяризації Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка розпочалася 25 березня 2017 року. Цьогорічний захід стартував разом із Всесвітньою акцією «Година Землі».

Минулого тижня директор регіонального ландшафтного парку «Ніжинський» Сергій Мельникович спільно з депутатом Ніжинської районної ради, директором Кукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Юлією Пехотіною за підтримки Кукшинського сільського голови Олександра Пивовара провели захід у рамках акції «Посади дерево миру» у с. Кукшин Ніжинського району. Залучено п’ятнадцять учнів восьмого та дев’ятого класів, висаджено 65 саджанців липи серцелистої (Tiliacordata) на території села.

Учнівська молодь показала, що небайдужа до сьогоднішніх проблем, пов’язаних з військовою ситуацією та станом навколишнього природного середовища в Україні.

Акція «Посади дерево миру» є безстроковою і її мета – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та прагнення берегти рідну природу і країну. Акція покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

Тож – долучайтесь!

За матеріалами сторінки РЛП «Ніжинський» у соціальній мережі Facebook

//www.facebook.com/groups/rlp.nizhyn/

Фото Сергія Мельниковича