Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:19
Головна » 2017 » Квітень » 20 » “Великодні гуляння” влаштували студенти Ніжинського училища культури
“Великодні гуляння” влаштували студенти Ніжинського училища культури

Студенти Ніжинського училища культури та мистецтв 19 квітня 2017 року влаштували великодні святкування. Юні таланти, грали, співали, та демонстрували присутнім як колись наші предки відзначали одне з найбільших християнських свят – Великдень. Відбувалось це все на території коледжу, де зібрались як працівники навчального закладу, так і шановані гості, серед яких міський голова Анатолій Лінник, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступники міського голови Сергій Дзюба та Ігор Алексєєнко, депутат обласної ради Сергій Охонько, депутат міської ради Олександр Шалай, начальник управління культури при міськраді Валерій Примаченко та інші запрошені.

Зазначимо, що саме цього дня свій день народження святкував нещодавно призначений директор училища культури Володимир Дорохін. На честь такого свята міський голова з теплими привітаннями вручив імениннику Почесну грамоту за його вклад в розвиток культури міста та області в цілому. До привітань долучився і голова районної ради Олег Бузун.

На початку святкування благочинний Ніжинського округу протоієрей Євген звершив молитву та окропив присутніх свяченою водою.

Атмосфера заходу була теплою та гостинною. Подивитись і справді було на що: творчі виставки, виступи хору, вокального та танцювального ансамблів, жарти та загадки, а ще – конкурси, пов’язані з великодньою атрибутикою. Програма була досить насиченою. Студенти коледжу разом з викладачами та учнями школи мистецтв при училищі влаштували справжнє дійство, а це і молодіжні ігри, і конкурсна програма «Козацькі розваги», і дегустація різних страв, і концертно-розважальна програма «Зірки поруч з нами», і як заключення – запускання кольорових кульок в небо, яке організував депутат облради Сергій Охонько.

Відчувалось, що організатори дійсно постарались, аби свято пройшло пишно та з запалом. Гомін великодніх гулянь цього дня лунав по всьому древньому місту Ніжин.

За матеріалами Марини Волинець

Джерело - сайт «Нежатин» (http://www.nezhatin.com.ua/news/13777/)

та відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій

з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради