Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:20
Головна » 2017 » Квітень » 4 » Вибори старост в Лосинівській ОТГ
Вибори старост в Лосинівській ОТГ

02 квітня 2017 року у двох об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини: Лосинівській селищній Ніжинського району та Мринській сільській Носівського відбулися вибори старост сіл.

Як і на попередніх виборах у громадах Козелецького району, основними фаворитами були колишні сільські голови, які були виконуючими обов’язки старост.

Зокрема, колишній Терешківський сільський голова (Лосинівська громада) Лідія Смоленська здобула переконливу перемогу з результатом 98,3 % голосів виборців при явці у 58% виборців.

Її колега з цієї ж громади, в. о. старости села Вікторівка Наталія Гайдей отримала 94 % голосів.

Цікаво, що така висока явка характерна тільки для виборів місцевих депутатів чи старост. І такі відсотки свідчать про авторитет та довіру виборців до названих кандидатів.

Святкують перемогу у перегонах і колишні сільські голови сіл Шатура та Сальне Лосинівської громади. Старостами стали відповідно Людмила Петренко (71,5 %) та Ніна Броварчук (44,7 %). До речі, основним конкурентом Ніни Броварчук був священнослужитель місцевої церкви Василь Ковташинець, який зумів набрати 32,8 % голосів.

Єдиним, хто не зумів відкинути приставку в. о. і стати повноцінним старостою, - це сільський голова Шняківки Володимир Лисенко (44,7 %). Він програв 11 голосів переможниці виборів Тетяні Улько (50,5 %), місцевому бібліотекарю. До речі, єдиному партійному кандидату, якого підтримувала Аграрна партія України.

Отже, можна сміливо говорити, що жителі Лосинівської громади довірили свою долю та долю своїх сіл перевіреним кадрам, безпартійним кандидатам.

Загалом, виборча кампанія та безпосередньо хід голосування пройшли без видимих порушень та в умовах рівної конкурентної боротьби.

За повідомленням керівництва Лосинівської та Мринської ОТГ,

інтернет-ресурсу про реформу

децентралізації влади в Чернігівській області OTG.cn.ua

Джерело - https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/5114-vybory-starost-v-losynivskii-ta-mrynskii-oth