Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:34
Головна » 2017 » Квітень » 7 » Відбулося засідання одинадцятої (позачергової) сесії Ніжинської районної ради сьомого скликання

До сесійної зали прибули на пленарне засідання 21 депутат районної ради (із 34). Також у  роботі сесії взяли участь депутат Чернігівської обласної ради Валерій Гавриленко, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації, представники засобів масової інформації та інші запрошені.

На початку засідання голова райради Олег Бузун зазначив, що головною метою скликання позачергової сесії є прийняття звернення районної ради, що надійшли від фракції Радикальної партії Олега Ляшка та ВО «Батьківщина» в районній раді, до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції щодо скасування рішення НКРЕКП про запровадження щомісячної абонплати за підключення газових мереж до газоспоживачів.

«Хоч на сьогодні дане питання і призупинене, однак його потрібно назавжди зняти з порядку денного. Саме тому прийняття даного рішення на пленарному засіданні спільно з депутатським корпусом Ніжинської районної ради є важливим і необхідним», - підкреслив Олег Віталійович.

Далі затвердивши порядок денний та регламент сесії, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Тож перше питання порядку денного «Про Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України,  Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Національного агентства з питань запобігання корупції» з певними доповненнями було одноголосно підтримане депутатами Ніжинської районної ради.

Наступне питання «Про затвердження районної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Ніжинському районі на 2017-2018 роки» депутати теж погодили одноголосно.

Зазначимо, що метою Програми є сприяння соціальній адаптації та повернення до повноцінного життя учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом надання інформаційно-правової, медичної, соціальної, психологічної допомоги, здійснення професійної підготовки (перепідготовки), надання оздоровчих послуг, впровадження ефективного механізму забезпечення їх всіма видами соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством України.

Далі депутати затвердили питання «Про передачу установи районного військово-історичного музею імені генерал-полковника, Героя Радянського Союзу М.П.Кирпоноса  Вертіївській сільській раді» у зв’язку з утворенням об’єднаної територіальної громади.

Наступні два питання стосувалися внесення змін до рішень попередніх сесій, зокрема «Про внесення змін до рішення п’ятої (позачергової) сесії «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Ніжинського району майна Перемозького дошкільного навчального закладу «Ластівка» та «Про внесення змін до рішення восьмої (позачергової) сесії «Про затвердження списку присяжних Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області».

Не менш важливим рішенням було «Про направлення на навчання заступника голови районної ради Березки Н.О.», відповідно до якого Ніжинська районна рада рекомендує для участі в конкурсному відборі на навчання в Національній академії державного управління при Президентові України за заочною формою навчання заступника голови районної ради Березку Наталію Олексіївну.

Далі розглянули звичне для кожного пленарного засідання питання «Про оренду комунального майна».

Наостанок депутати розглянули запити своїх колег Рибки Л.В. щодо надання інформації по невитребуваних земельних паях в с.Мильники та с.Колісники та Кільового В.М. щодо вирішення питання про підвищення посадових окладів та ставок заробітних плат педагогічним працівникам,  які фінансуються з місцевого бюджету.

Після розгляду всіх питань порядку денного депутати районної ради виступили з пропозиціями та оголошеннями. Зокрема, Григорій Макаренко пропонував звернутися до Ніжинського РЕМу для з’ясування підстав додаткових нарахувань за електроенергію у платіжках місцевих жителів.

Інна Музиченко звернулася до присутніх із проханням допомогти врятувати депутата міської ради Михайла Булигіна, якому поставили невтішний діагноз і необхідно провести дороговартісну операцію з трансплантації серця. Пропускаючи всі проблеми людей, які до нього зверталися через своє серце, воно не витримало та потребує заміни. Тож депутати районної ради відкликнулись і згодились допомогти.

Микола Пулінець виступив із  пропозицією продовжити декілька рейсів маршруту ніжинського автобуса №13 до села Кунашівка Ніжинського району. Зі схожою пропозицією виступила Інна Музиченко й від жителів села Яблуневе висловилася щодо необхідності додаткового рейсу маршруту № 8 о 15:00 до населеного пункту.

Було вирішено дані пропозиції сформулювати у вигляді депутатських звернень для подальшого їх вирішення.

Катерина Постол також цікавилася долею дороги через село Погребець. У відповідь Валерій Гавриленко зазначив, що дане питання стоїть на контролі усіх шести обласних депутатів від міста Ніжина та Ніжинського  району.

На завершення голова районної ради Олег Бузун висловив щиру вдячність депутатам за плідну роботу, розуміння назрілих проблем та пошук шляхів їх розв’язання, привітав усіх зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та запросив присутніх на церемонію урочистого нагородження переможців та лауреатів Ніжинського районного щорічного конкурсу-премії "Гордість району".

Організаційний відділ районної ради
Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 168 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/1