Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2017, 04:34
Головна » 2017 » Травень » 10 » Відвідали ветеранів війни, учасників бойових дій у ході акції «Зі святом Перемоги!»

09 травня 2017 року в ході акції «Зі святом Перемоги!» голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та керуючий справами райради Олена Прищепа відвідали ветеранів війни, учасників бойових дій за місцем проживання.

Зокрема голова районної ради разом із сільським головою Катериною Подолянко побував у жителя села Велика Дорога Івана Антоновича Примаченко 1925 р.н., на бойовому шляху якого І та ІІ Українські фронти з 1943 року, Польща та Німеччина. Іван Антонович нагороджений орденами «Вітчизняної війни» та «За мужність». Крім того, цього дня Олег Віталійович передав ветерану ще одну відзнаку з нагоди 7о-ї річниці Перемоги.

У селі Крапивне очільник району завітав до Миколи Івановича Ляшенка 1927 р.н., який пройшов свій бойовий шлях у 64 окремій армії з 1944 року, а також Прагу та Берлін. Микола Іванович нагороджений орденами «Вітчизняної війни», «За мужність», медалями.

Керівник району привітав ветеранів із  72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і  Днем пам'яті та примирення, побажавши їм міцного здоров’я та довголіття, відмітивши, що саме ветерани Другої світової війни, яких залишилося на превеликий жаль дуже мало, заслуговують на особливу увагу та підтримку. Ветеранам були вручені квіти, продуктові набори.

Під час зустрічей він  поспілкувався з кожним, розпитав їх про сьогоднішні проблеми, а ветерани у свою чергу дякували голові райради,  що їх пам'ятають та відвідують і говорили, що найбільше за що болить їх душа – щоб в Україні був мир і жахіття минулої війни ніколи більше не повторилися.

Вікторія Охріменко,

начальник організаційного відділу Ніжинської районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 190 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2