Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:13
Головна » 2017 » Травень » 10 » Виставка «1939-1945: Пам’ятаємо, щоб жити» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня 2017 року в селі Талалаївка відбулися районні заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі за участю керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, учнівської молоді, працівників районних установ, організацій, громадськості.

З метою вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні працівники Ніжинської районної  бібліотечної системи підготували тематичну виставку «1939-1945: Пам’ятаємо, щоб жити».

Виставка складалася з кількох розділів. Перший розділ – «Так починалася війна…». У ньому знаходилась література про історичні події цієї війни. На макеті карти України висвітлені статистичні дані про загиблих та про наслідки війни. Ця війна Україні завдала найбільше руйнувань ніж будь-якій іншій країні Європи.

Другий розділ – «Дорогами війни». У ньому знаходилася література про тотальний німецький терор на теренах України. Це і бойові дії, масові розстріли, грабування культурних цінностей України, які відбувалися у визначений період. Книги про Корюківську трагедію – масовий злочин гітлерівців на Чернігівщині. Також можна було переглянути фото жахливої війни та плакати воїнів українського війська цього періоду.

Третій розділ «Друга світова в художній літературі». У цьому розділі знаходяться твори письменників про роки війни, серед яких книги і наших земляків, зокрема книга Ігоря Качуровського «Шлях невідомого», в якій розповідається про тяжке життя героя у роки Другої світової війни.

Четвертий розділ «Вшановуючи пам’ять…». У ньому знаходилися книги українського інституту національної пам’яті, матеріали міжнародної наукової конференції до річниці перемоги у Другій світовій війні.

Крім того, з метою виховання  у молоді патріотизму бібліотекарі району беруть активну участь у обласному літературному конкурсі патріотичної тематики «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала».

Усі присутні мали змогу ознайомитись із виставкою.

За інформацією методиста І категорії адміністративно-методичного Центру Ніжинської районної ЦБС Тамари Петренко

Фото Вікторії Охріменко,

начальника організаційного відділу Ніжинської районної ради

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 143 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/3