«  Серпень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.08.2017, 13:46
Головна » Вивчаємо чинне законодавство
Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернігівській області інформує

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: «На Чернігівщині платникам відшкодовано понад 651,7 млн. гривень ПДВ»; «ГУ ДФС у Чернігівській області застерігає продавців підакцизної продукції не порушувати законодавство»; «На Чернігівщині надходження  від сплати єдиного внеску склали 1686,2 млн. гривень»; «На підтримку української армії платники Чернігівщини сплатили 144,4 мільйонів гривень» та ін.

Переглядів: 179 | Дата: 07.10.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: «Якщо дохід перевищив 1 мільйон-необхідно реєструвати касовий апарат!»; «Головне управління ДФС в області попереджає про небезпеку при купівлі алкогольних напоїв невідомого походження»; «Громадська рада при ГУ ДФС у Чернігівській області долучилась до обговорення проблемних питань ведення бізнесу» та ін.

Переглядів: 128 | Дата: 04.10.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує: «Головне управління ДФС у Чернігівській  області розкрило незаконну схему при укріпленні державного кордону»; «До уваги керівників неприбуткових організацій!»; «З початку року Чернігівські митники припинили 485 митних правопорушення»; «ГУ ДФС області: звітність при виробництві та продажу підакцизних товарів» та ін.

Переглядів: 89 | Дата: 14.09.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує: «З початку року до місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло  18,2 млн.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»; «Заяву про перехід на спрощену систему оподаткування можна подати не пізніше 15 вересня»; «Платники Чернігівщини протягом серпня поповнили бюджет на 576 мільйонів гривень»; «Про захист прав інтелектуальної власності» та ін.

Переглядів: 116 | Дата: 13.09.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: «До відома платників податків!»; «З 1 вересня змінюються рахунки для сплати єдиного внеску»; «На замітку платникам податків і зборів: терміни сплати податкових зобов’язань у вересні»; «Фіскальна служба області:   плата за землю повинна сплачуватись в повному обсязі»; «Податок на нерухоме майно  поповнив місцеві бюджети  більше ніж на 5 мільйонів гривень» та ін.

Переглядів: 294 | Дата: 06.09.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: “Вивезти з України елітний автомобіль з приховуванням від митного контролю не вдалося”, “Відповідальність за порушення термінів сплати  земельного податку”, “Дієві результати контролю за дотриманням законодавства при виплаті громадянам заробітної плати та інших доходів” та ін.

Переглядів: 103 | Дата: 30.08.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
Ніжинська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує

Про підсумки роботи

Ніжинської міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

за I півріччя 2016 року

Переглядів: 105 | Дата: 30.08.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |

Інформація щодо перерахування коштів станом

на  22 серпня 2016 року

Переглядів: 85 | Дата: 25.08.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

• Відділом внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в області проведено 56 службових перевірок”.
  • ДФС в області повідомляє, що кількість перевірок зменшилася на 25 відсотків”.
  • За результатами позовної роботи органів ДФС Чернігівської області протягом 7 місяців 2016 року до бюджету надійшло 13,9 млн. гривень”.
  • ДФС в області повідомляє, що кількість перевірок зменшилася на 25 відсотків”.
  • Заборгованість зі сплати єдиного внеску негативно впливає на соціальний захист працівників”.
  • Кількість перевірок зменшено”.
  • На Чернігівщині платникам відшкодовано понад 552 мільйони гривень ПДВ”.
  • Надходження до бюджетів від платників Чернігівщини вже перевищили 3 мільярди гривень”.
  • Фантом» виборов бронзові нагороди в турнірі  «LESCOVICA CUP – 2016»”.
Переглядів: 88 | Дата: 22.08.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

• “Дві старовинні книги - початку минулого та кінця позаминулого століття - не дозволили вивезти з України чернігівські митники”.
  • ДФС в області звертає увагу продавців підакцизних товарів на найпоширеніші помилки при заповненні декларації акцизного податку”.
  • Електронний цифровий підпис та переваги від його отримання для платників”.
  • На Чернігівщині вивчено думку громадян щодо діяльності Центрів обслуговування платників”.
  • Понад 424 тисячі адміністративних послуг надано органами ДФС Чернігівщини”.
  • Протягом липня платниками Чернігівщини сплачено понад 409 мільйонів гривень податків”.
  • “Співробітники Чернігівської митниці ДФС затримали «засоби для краси», що ввозились в Україну з порушеннями”.
  • У липні Чернігівською митницею ДФС перераховано до бюджету понад 420 мільйонів гривень”.
Переглядів: 83 | Дата: 22.08.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0) |
1 2 3 ... 7 8 »