Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:18
Головна » 2017 » Квітень » 26 » З нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії
З нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії

Все більше  часу минає від дня Чорнобильської катастрофи. Ось уже 31 рік минув з того моменту, як чорнобильський вибух сколихнув  нашу планету. На жаль, не воскресити тих, хто загинув у нерівному бою з радіоактивною чумою, не повернути підірваного здоров'я ліквідаторів, не завжди вдається віддати їм належне, забезпечити підтримку, надати допомогу у відновленні здоров'я. День пам'яті жертв Чорнобиля - вічне застереження людству про те, що навіть мирний атом, що вийшов з-під контролю, може принести страждання і горе.

Дозвольте висловити Вам, шановні ліквідатори, велику вдячність та засвідчити свою шану за Ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, Ви нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, від себе особисто та від імені депутатського корпусу Ніжинської районної  ради бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!

Низький уклін Вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь пошле Вам здоров'я, сили, нехай у Ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів вам у всіх Ваших справах.

Голова районної ради

Олег Бузун

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 76 | Додав: NRada | Рейтинг: 0.0/0