«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 09:16
Головна » 2017 » Березень » 30 » Загальні збори жителів Стодольської громади
Загальні збори жителів Стодольської громади

29 березня 2017 року відбулись загальні збори громадян у с.Стодоли. Участь у сході села взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його заступник Оксана Мелашенко, заступник голови районної ради Наталія Березка, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Олексій Пірковський, виконавчий директор об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Чернігівщина екологічна» Юрій Ткачов, менеджер Проекту ЄС "Clima East: Збереження та стале використання торфовищ", що впроваджується ПРООН, Василь Толкачов, дільничний інспектор поліції, представники сільськогосподарських підприємств, котрі орендують землі жителів громади.

Сільський голова Катерина Борисенко звітувала про соціально-економічний розвиток сіл Стодоли та Переходівка, виконання бюджету за 2016 рік, санітарний стан та благоустрій та окремо зупинилась на питаннях, які найбільше турбують громадян. Серед них: ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення, створення молокоприймальних пунктів в обох селах, відновлення роботи пилорами.

Допомагають Стодольській громаді інвестори. Присутні на зборах генеральний директор ТОВ «Ніжин Агро» Іван Кобижча та представник ТОВ «Баришівська зернова кампанія» Олексій Сандуленко звітували перед присутніми про обробіток землі, виплату орендної плати, соціальну допомогу надану жителям та обіцяли подальшу співпрацю.

Місцеві жителі активно долучились до обговорення питань життєдіяльності населених пунктів. Найбільше їх хвилювали такі питання, як необхідність встановлення дитячого майданчика, заміни електроопор, незадовільна якість телефонного зв’язку, проблема з оплатою за електроенергію, ремонт пічного опалення у Переходівському фельдшерському пункті тощо.

Олексій Пірковський розповів про роботу народного депутата України Олександра Кодоли за 2 роки його діяльності у Парламенті. Він залучив майже 5 млн. коштів із фонду соціально-економічного розвитку територій на Ніжинщину, усі ці кошти були направлені на розвиток освітньої, медичної галузей та культури. Олексій Пірковський також зауважив, що Олександр Кодола подав особисте подання до Кабінету Міністрів про ремонт дороги Кукшин-Переходівка.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко у своєму виступі порушила питання функціонування закладів соціальної сфери та пільгового перевезення громадян. Оксана Миколаївна висловила своє бачення подальшого утримання школи, де зараз навчається всього 25 учнів.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин підняв питання децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад, його переваг та неминучості завершення цього процесу уже наприкінці поточного року. Очільник району також обіцяв допомогу та всіляке сприяння у вирішенні нагальних проблем громади: облаштуванні вуличного освітлення, ремонті фельдшерського пункту, встановленні дитячого майданчика, вирішенні долі пилорами. А що стосується ремонту доріг у районі, і в тому числі, дороги Кукшин-Переходівка, Вячеслав Анатолійович назвав це одним з першочергових та пріоритетних завдань для влади.

Ми не в змозі створити робочі місця в селі, але разом з вами можемо зробити так, щоб у вас була мотивація жити в цьому селі, народжувати дітей і бути щасливими – завершив свій виступ голова райдержадміністрації.

Перед місцевими жителями виступила і заступник голови районної ради Наталія Березка, яка після завершення сходу громадян разом із депутатом Ніжинської райради, директором Стодольської ЗОШ І-ІІ ступенів Дмитром Примаком відвідала навчальний заклад та зокрема створений у ньому за підтримки Проекту ЄС "Clima East: Збереження та стале використання торфовищ", що впроваджується ПРООН, екологічний клас.

За матеріалами сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

Фото надані Наталією Березкою

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 188 | Додав: NRada | Рейтинг: 5.0/2