«  Червень 2014  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2019, 00:57
Головна » 2014 » Червень » 23 » Прощання із загиблими льотчиками
Прощання із загиблими льотчиками

23 червня голова районної ради Олег Бузун узяв участь у прощанні з загиблими льотчиками, які 21 червня вилетіли вертольотом в місто Чугуєв із метою дислокації для виконання рятувальних робіт у зоні АТО.

Цього дня по прощатися прийшли всі не байдужі.

Загиблих, в результаті падіння вертольоту, льотчиків, літаком доставили до ніжинського аеродрому. Просто на злітній смузі відбулось прощання.

Командир Спеціального авіазагону Іван Коробка сказав, що льотчики не помирають на землі, вони залишаються в небі, перетворюючись на небесних ангелів, які моляться і допомагають живим.

Як повідомив командир ніжинського авіазагону ДСНС Іван Коробка, 21 червня в місто Чугуєв вилетів вертоліт з метою дислокації для виконання рятувальних робіт у зоні АТО.

Близько 10 години за київським часом вертоліт впав на землю. Причини катастрофи встановить слідство. Одразу сказати про вірогідні причини важко тому, що машина майже повністю згоріла.

Підполковник служби цивільного захисту Редькін Руслан Вікторович. Командир авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Лисиченко Олександр Миколайович, пілот авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Михайлик Володимир Георгійович, інженер бортовий авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

За матеріалами інтернет-видання "Уездные новости"

Категорія: Новини районної ради | Переглядів: 420 | Додав: NRada | Рейтинг: 0.0/0